Anadolu Mecraları ile olan güçlü ilişkilerimizi en iyi şekilde kullanıyor, müşterilerimizin hedef kitlesine uygun doğru mecraları kazançlı alanlara dönüştürüyoruz.

Medya Planlama ve Satın alma

Başarılı reklam iletişimi için, markaya özel Anadolu Haritası oluşturuyoruz. Erişim ve maliyet açısından en efektif planlamayı hazırlayarak sunuyoruz.

Kampanya Takip ve Raporlama

Yayın başlangıç tarihi itibari ile başlayan kontrol ve denetim mekanizmamızı, planlama doğrultusunda yayınların son bulduğu güne kadar sürdürüyoruz. Kampanya bitimi tüm gerçekleşen yayın materyallerini FİNAL RAPORU olarak müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Rekabet Analizi

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda rakip markaların dönemsel/kampanya bazlı tüm yerel medya iletişimlerini il ve mecra bazında takip ederek raporluyoruz.

Özel Proje Uygulamaları

Marka özelinde deneyimsel pazarlama aktiviteleri ile WOM yaratacak projeler geliştiriyoruz ve hedef kitlesi ile doğrudan iletişime geçmesini sağlıyoruz.

PR

Müşterilerimizin kampanya dönemlerine paralel olarak haber değeri taşıyan bültenlerini yerel mecralara servis ediyoruz. Gerçekleşen haber yansımalarını temin edilerek müşterilerimize raporluyoruz.

Dijital Medya Planlama

Son dönemde gelişen dijital dünyanın müşterilerimize avantaj sağlayacağı yerel ayağını planlıyor, takip ediyor ve raporluyoruz.

Açıkhava – Alternatif Mecra

Müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda Türkiye geneli Açıkhava ve Alternatif Mecra planlaması yapıyoruz.